HYDRA ROYAL

hydra-royal-krem.jpg

KREM HYDRA ROYAL

Wyjątkowo bogaty i aktywny krem z skrupulatnie wyselekcjonowanymi kompleksami rozświetlającymi i złotem koloidalnym, który otula skórę bogactwem substancji odżywczych.

Krem Hydra Royal dedykowany jest do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry.

Zawiera cztery rodzaje kwasu hialuronowego, które nasycają skórę wilgocią i odmładzają na wielu poziomach. Zmniejsza zmarszczki i podatność na ich powstawanie oraz nadaje promienny odcień cery, przenosząc skórę na wyższy poziom piękna.

Dzięki zawartości kwasu traneksamowego nasyca skórę naturalnym blaskiem i niweluje nieestetyczne przebarwienia. Kwas ferulowy cudownie odżywia, rewitalizuje i zapobiega fotostarzeniu. Bogata i otulająca konsystencja troskliwie dodaje jędrności i zapewnia całodniową ochronę i komfort. Ten ekskluzywny, wzbogacony w złoto system pielęgnacyjny, odmładza nawet bardzo zniszczoną i zmęczoną skórę, pieczołowicie tłumiąc oznaki starzenia i nadając królewskiego blasku.

WSKAZANIA:

Dedykowany do odwracania objawów starzenia, walki z odwodnieniem skóry, poprawy kolorystyki skóry, znoszenia objawów zmęczenia skóry, niwelowania przebarwień i redukcji delikatnych zmarszczek i zwiotczeń.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Podniesienie poziomu nawilżenia
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Poprawa napięcia i gęstości skóry
  • Nadanie witalności i objętości
  • Poprawa kolorytu i rozświetlenia skóry
  • Niwelowanie przebarwień

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

W celu optymalizacji efektów stosować w połączeniu z profesjonalnym zabiegiem Hydra Royal.