BTX

btx-krem.jpg

KREM BTX

Liftingujący krem peptydowy z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym o silnym działaniu wygładzającym to prawdziwy eliksir młodości.

Formuła kremu to połączenie zaawansowanych technologii i starannie dobranych składników, które zapewniają kompleksową pielęgnację odmładzającą na najwyższym poziomie.

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy intensywnie nawilża i działa jak molekularna gąbka, wiążąc i zatrzymując wilgoć w skórze. Nadaje skórze błogie uczucie odżywienia, jędrności i nawodnienia.

Zapobiega formowaniu się nowych zmarszczek oraz spłyca i powstrzymuje pogłębianie się już obecnych. Dzięki zawartości heksapeptydu Argireliny i DMAE aktywnie liftinguje i silnie wygładza skórę, dzięki czemu twarz odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i napięcie. Dostarcza intensywnej pielęgnacji, ale także nadaje skórze uczucie głębokiego odżywienia, które sprawia, że staje się bardziej elastyczna i pełna blasku. Niezwykle komfortowa tekstura otula skórę i troskliwie dba o jej witalność i doskonałą kondycję.

WSKAZANIA:

Dedykowany do prewencji przeciwstarzeniowej i przeciwzmarszczkowej, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji delikatnych zmarszczek i poprawy owalu twarzy.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wygładzenie i spłycenie zmarszczek
  • Lifting i poprawa napięcia skóry
  • Poprawa konturu i owalu twarzy
  • Poprawa wypełnienia i gęstości skóry
  • Nawilżenie i nawodnienie skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

W celu optymalizacji efektów stosować w połączeniu z profesjonalnym zabiegiem z użyciem ampułki BTX.